İstanbul Fuar Merkezi İFM
İletişim Detayları
Adres : Yeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul

Metrobüs
Beylikdüzü-Söğütlüçeşme Metrobüs hattını kullanarak fuar alanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metro
Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.

Otobüs
İETT otobüs güzergahlarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir ve "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inerek İstanbul Fuar Merkezi'ne gelebilirsiniz.

Deniz Otobüsü
Kadıköy ve Bostancı'dan Fuar Alanına Ulaşım; Kadıköy ve Bostancı'dan Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz. www.ido.com.tr

Araba
3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)

Şehirlerarası Otobüs
Türkiye’nin her ilinden Esenler Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla Havalimanı Metrosu’na geçerek "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inerek İstanbul Fuar Merkezi'ne gelebilirsiniz.

 444 32 50

info@stalternatif.com

Altunizade/İSTANBUL

Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.